Medycyna estetyczna
Zdrowy wyglad i medycyna estetyczna

Delikatna równowaga – innowacje farmaceutyczne i dostęp cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Możemy to robić w sposób, który jest administracyjnie wykonalny dla lekarzy i który wzmacnia, a nie utrudnia, ich interakcje z pacjentami. My w Stanach Zjednoczonych mamy szczęście, że mamy zatwierdzone produkty biofarmaceutyczne, systemy cyklu życia i systemy zakupów rynkowych, które działają na rzecz równoważenia kosztów i wartości, a nasze ciągłe innowacje przynoszą korzyści pacjentom i społeczeństwu. Idąc dalej, uważam, że musimy uznać, że to, co decyduje o wartości, jest zróżnicowane i indywidualne, a każdy scentralizowany model zakupów rządowych prawdopodobnie doprowadziłby do drastycznie ograniczonego wyboru lekarzy i pacjentów. Na przykład w Zjednoczonym Królestwie stosowanie krajowego standardu opłacalności stworzyło bariery utrudniające pacjentom dostęp do wielu ważnych nowych metod leczenia raka. W rzeczywistości w 2013 r. Brytyjski Narodowy Instytut Doskonałości w zakresie Ochrony Zdrowia i Opieki zalecił zapobieganie pokryciu wszystkich sześciu leków przeciwnowotworowych, które ocenił
Dążąc do poprawy zarówno innowacji, jak i dostępu, twierdzę, że musimy także unikać tworzenia nowych systemów, które wyeliminowałyby same zachęty, które wspierały amerykańskie innowacje od dziesięcioleci. W końcu amerykańskie badania i rozwój znacznie przewyższały wyniki dawnych krajów biofarmaceutycznych, takich jak Niemcy i Szwajcaria, które wprowadziły kontrolę cen, która ogranicza wybór pacjentów.
Sprostanie wyzwaniom związanym z opieką zdrowotną zaczyna się od wspólnego zaangażowania w poprawę życia pacjentów i rozwijanie wartości na konkurencyjnym rynku opieki zdrowotnej. Uważam, że wymaga to od płatników, rządu, środowiska akademickiego, pracowników służby zdrowia, pacjentów i przemysłu, aby podążali w tym samym kierunku. W ten sposób możemy poprawić jakość opieki zdrowotnej skoncentrowanej na pacjencie, przyspieszyć postępy w zakresie zaspokajania niezaspokojonych potrzeb i zapewnić stały dostęp do przystępnej opieki. Pacjenci z USA na nic nie zasługują, a przemysł jest gotowy do pomocy.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Od Pharmaceutical Researchers and Manufacturers of America, Washington, DC.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Instytut Altarum. Centrum danych na temat wydatków na zrównoważony rozwój zdrowia: dziesięcioletnia prognoza udziału leków na receptę w krajowych wydatkach na zdrowie, w tym w usługach innych niż detaliczne. Sierpień 2015 (http://altarum.org/sites/default/files/uploaded-publication-files/Non-Retail%20Rx%20Forecast%20Data%20Brief_with%20Addendum.pdf).

2. Fein AJ. OptumRx wypływa z katamaranem: analiza transakcji i implikacje dla branży. Blog kanałów narkotykowych. 31 marca 2015 r. (Http://www.drugchannels.net/2015/03/optumrx-sails-away-with-catamaran-deal.html).

3. Fein AJ. Jakie duże rabaty Gileada na zapalenie wątroby typu C oznaczają ceny biopodobne. Blog kanałów narkotykowych. 5 lutego 2015 r. (Http://www.drugchannels.net/2015/02/what-gileads-big-hepatitis-c-discounts.html#more).

4. Instytut medycyny. Zapewnienie wysokiej jakości opieki nad rakiem: opracowanie nowego kursu dla systemu w kryzysie. Wrzesień 2013 (https://iom.nationalacademies.org/~/media/Files/Report%20Files/2013/Quality-Cancer-Care/qualitycancercare_rb.pdf).

5 NICE ogranicza refundację produktów onkologicznych poza oznaczeniem produktu EMA. Kontekst Sprawy. Maj 2014 (http://www.phrma.org/sites/default/files/pdf/context-matters-nice-restrictiveness-oncology.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (10)
[więcej w: srebro lokacyjne, propolis, Upadłość transgraniczna ]
[przypisy: złocień ustroń, zestaw do lewatywy apteka, latopic emulsja ]

Tags: , ,

No Responses to “Delikatna równowaga – innowacje farmaceutyczne i dostęp cd”

 1. Mad Jack Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: zabiegi ortodontyczne[...]

 2. Cezary Says:

  Poszłam do dermatolożki i powiedziała, że to nic groźnego

 3. Nela Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: alkomaty[...]

 4. Blister Says:

  Lepiej dmuchać na zimne

Powiązane tematy z artykułem: latopic emulsja zestaw do lewatywy apteka złocień ustroń