Medycyna estetyczna
Zdrowy wyglad i medycyna estetyczna

Delikatna równowaga – innowacje farmaceutyczne i dostęp

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jako endokrynolog, były dziekan w Harvard Medical School, i jednorazowy szef badań i badań klinicznych w firmie biofarmaceutycznej, widziałem wiele obiecujących postępów w medycynie, wiele zniechęcających fałszywych początków i miriady obszarów, w których pozostają odpowiedzi nieznany. Ale dziś, jako główny oficer medyczny i wiceprezes wykonawczy Pharmaceutical Research and Manufacturers of America (PhRMA), widzę terapeutyczny złoty wiek, jakiego nie ma żaden inny w ciągu moich czterech plus dziesięcioleci w medycynie. Wierzę, że postępujące osiągnięcia biofarmaceutyczne są dla nas wszystkich bardzo obiecujące i leżą w centrum krajowej debaty na temat kosztów i wartości opieki zdrowotnej w ogóle, a nowych leków w szczególności. Debata ta wymaga naszej uwagi, ponieważ mając na uwadze, że niezbędne jest przyspieszenie postępu naukowego i medycznego, ważne jest również zapewnienie pacjentom przystępnego cenowo dostępu do opieki, której potrzebują, na którą chcą i na co zasługują. Dla dobra pacjentów musimy zachować delikatną równowagę w polityce, która zapewnia zarówno innowacje biofarmaceutyczne, jak i dostęp.
W badaniu Motzer i wsp. w tym wydaniu czasopisma (strony 1803-1813) stanowi dobry przykład aktualnych innowacji, prezentujących dwa ważne leki, które oferują opcje pacjentom z rakiem nerkowokomórkowym i innymi nowotworami. Co ważniejsze, badanie odzwierciedla szerszy, głębszy wzór, który obejmuje różne choroby. Nowe metody terapeutyczne, takie jak immunoonkologia, pomogły na przykład zwiększyć 5-letnie przeżycie we wszystkich rakach o 42% od 1975 r., Według National Cancer Institute. Wirus zapalenia wątroby typu C jest obecnie uleczalny u ponad 90% leczonych pacjentów, a postępy w endokrynologii poszerzyły nasz arsenał broni przeciwko chorobom takim jak cukrzyca, otyłość, osteoporoza i nadciśnienie. Motzer i współpracownicy podkreślają tylko 2 z ponad 500 nowych leków, które zostały zatwierdzone w Stanach Zjednoczonych od 2000 roku.
Jednak nawet z tymi nowymi opcjami leczenia lub leczenia chorób odsetek wydatków na opiekę zdrowotną poświęconych detalicznym lekom na receptę pozostaje w przybliżeniu taki sam jak w 1960 r. Co więcej, pomimo obiecanej nadziei, wydatki na leki utrzymają się na poziomie około 14 centów. z każdego dolara na opiekę zdrowotną w okresie od 2015 do 2024 roku, nawet jeśli uwzględnione są leki nieretocznikowe, takie jak te podawane przez lekarzy.1 Leki generują również korzyści, które przenikają przez nasz system opieki zdrowotnej, zwiększając wydajność i jakość życia pacjentów, wydłużając czas leczenia. życie i zapobieganie kosztownej opiece szpitalnej i instytucjonalnej.
Możliwe jest dostarczanie pacjentom wielu nowych leków, a jednocześnie zarządzanie kosztami, ponieważ Stany Zjednoczone polegają na konkurencyjnych rynkach, aby ustalać ceny i zachęcać do innowacji – system, który, jak widzę, działa dobrze. Po zatwierdzeniu przez Food and Drug Administration, nowy lek wchodzi na rynek, który coraz częściej charakteryzuje się konkurencją ze strony innych markowych leków generycznych w tej samej klasie terapeutycznej. Ten rynek następnie wykonuje swoją pracę. Płatnicy domagają się wykazywania wartości i kierują pacjentów do najtańszych opcji przy użyciu agresywnych strategii ograniczania kosztów: wielopoziomowy podział kosztów, uprzednia autoryzacja, terapia krokowa i zachęty dla lekarzy przepisujących lek do przestrzegania zalecanych ścieżek klinicznych
[podobne: srebro lokacyjne, lewomepromazyna, bezdechy nocne leczenie ]
[hasła pokrewne: calcium dobesilate galena, centrum medyczne skopia, natrium thiosulfuricum apteka internetowa ]

Tags: , ,

No Responses to “Delikatna równowaga – innowacje farmaceutyczne i dostęp”

 1. Leo Says:

  boję, że jak taki włókniak jednak może być niebezpieczny

 2. Natan Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Ekologiczne migdały[...]

 3. The Flying Mouse Says:

  Tak więc jest jednak coś, jakaś alternatywa dla takich osób

 4. Józef Says:

  Article marked with the noticed of: herbata zielona[...]

 5. Zod Says:

  Każdy zastrzyk może uszkodzić nerw na przykład

 6. K-9 Says:

  [..] Cytowany fragment: prześcieradło jednorazowe[...]

 7. Trip Says:

  jagody goji są smaczne i to wystarczy

Powiązane tematy z artykułem: calcium dobesilate galena centrum medyczne skopia natrium thiosulfuricum apteka internetowa