Medycyna estetyczna
Zdrowy wyglad i medycyna estetyczna

Asymetryczne myślenie o zwrocie z inwestycji cd

Posted in Uncategorized  by admin
November 1st, 2018

Onkolodzy mogą zacząć lamentować, że chociaż nowe podejście do opieki nad chorymi na raka pomogło pacjentom, po prostu nie mogli uzyskać zwrotu z inwestycji. A perspektywy zdrowia populacji mogą stać się mniej ponure finansowo. Nagrody i kary mają taki sam ostateczny wpływ na dochody z inwestycji, ale wpływają na myślenie na różne sposoby. Możemy zachęcać do wzmożenia wysiłków i innowacji, jeśli chodzi o zatrzymywanie ludzi ze szpitala i koordynowanie opieki, jeśli przerzucimy jej finansowanie jako pozytywne płatności za szlachetną pracę, a nie na represyjne obniżki dochodów. Ponieważ amerykańskie finansowanie opieki zdrowotnej zaczyna ponownie przenosić ryzyko na szpitale i lekarzy poprzez płatności powiązane z pakietem lub kary za readmisję, finansowanie opieki dla naszych najbardziej wymagających pacjentów może być lepiej przeniesione w drugą stronę.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Od Perelman School of Medicine (DAA, RWM) i Wharton School (DAA, MVP), University of Pennsylvania i Centre for Health Equity Research and Promotion, Philadelphia VA Medical Center (DAA) – oba w Filadelfii.

Materiał uzupełniający
Powołując się na artykuły (4)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (4)
[hasła pokrewne: Upadłość transgraniczna, srebro lokacyjne, propolis ]
[hasła pokrewne: proteza szkieletowa bezklamrowa, urolog dziecięcy warszawa, przeciwwskazania do pedicure ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: proteza szkieletowa bezklamrowa przeciwwskazania do pedicure urolog dziecięcy warszawa